МАНДРІВКА У ЧУДОВИЙ СВІТ КАЗОК

2019-10-25

/Files/images/DSCN0467.JPG /Files/images/DSCN0433.JPG/Files/images/DSCN0431.JPG/Files/images/DSCN04471.JPG Чи є на світі людина, яка хоча б раз у житті не мандрувала дивовижною країною казки?! Напевно, ні. У дитинстві всі мріють познайомитися з добрими феями, гномами або чарівником. Кожен хоче мати чарівну паличку, мати богатирську силу або казкову вроду. У казки ми вчимося, як на світі жити, тому що казка – це глибокий колодязь мудрості, який неможливо вичерпати, він завжди сповнений розуму, доброти.

25.10.2019р. класним керівником та учнями 2 класу було підготовлено і проведено казкову гру - подорож «МАНДРІВКА У ЧУДОВИЙ СВІТ КАЗОК». Свято розпочалося з Принцеси казок, яка привела iз собою відомих казкових героїв: Червону Шапочку, Принца, Чарівника, Лисичку, Вовчика, Колобка, Мишку. Улюбленi казковi герої проводили з дiтьми цiкавi конкурси та вікторини, подорожуючи по сторiнках вiдомих дитячих казок.
Вони побували в різних казкових образах і відчули себе справжніми акторами, взявши участь в інсценізації казки «Колобок» на новий лад. На сцені була справжня дружня атмосфера.
Свято подарувало і артистам, і глядачам багато радості та веселого настрою.

Кiлькiсть переглядiв: 27