Посвята в Козачата

2019-10-10

/Files/images/DSCN0370.JPG
10 жовтня 2019 року відбулося свято «Посвята в козачата». Це дійсно велике свято для молодших школярів, адже тепер вони стали юними захисниками нашої країни та її майбутньою гордістю.

На урочистий захід прийшли підтримати і привітати першокласників їх рідні, учні та вчителі школи. В ході свята та змагань малеча показала свої знання про життя козаків, їх побут, традиції, правила, улюблені заняття. Проте найурочистіший момент заходу — посвята в козачата. Під час якої прозвучали слова клятви з уст учнів. На свято завітав головний кошовий отаман із козаками. Вони присягнули на вірність Україні і своїй школі, вступаючи до лав козацтва, перед обличчям своїх друзів, перед рідною землею та пам’яттю звитяг козаків, школярі урочисто промовляли: «Клянусь». Вони пообіцяли гарно навчатися і поважати історію та традиції українського народу, розвиватися розумово, фізично, морально, щоб відповідати новому статусу козачат.
Для всіх присутніх класним керівником та учнями 1 класу була підготовлена яскрава концертна програма, яка мала розважити не тільки гостей, але й винуватців свята. На сцені «малі козачата» кружляли у яскравих танцях, звучали пісні та вірші про Україну та козаків.
Малеча запам’ятає цей день як особливий для них. Адже вони змогли відчути причетність до великої історії нашого народу, до потужності і міці славного українського козацтва. Такі заходи, безсумнівно, виховують у дітей почуття гідності, честі та любові до Батьківщини.

БІЛЬШЕ ФОТО...

Кiлькiсть переглядiв: 45